Tým

Mgr. David Vlk, předseda

Je držitelem titulu Živnostník roku České republiky a ocenění Česká Inovace za projekt volnočasových kulturních center Zkusebny.com, který začal budovat v roce 2004. Předseda mezinárodní neziskové organizace Kultura pro mládež, která je největším sdružením umělců a mládeže v České a Slovenské republice. Vlastní komunikační a uměleckou agenturu Seven Arts of Communication. Dříve pracoval jako ředitel komunikace mobilního operátora Vodafone, pomáhal vytvářet značku Oskar. Byl vedoucím tiskového odboru a tiskovým mluvčím Ministerstva zdravotnictví České republiky. Jako account manager v PR sektoru pracoval pro Rolls-Royce plc, British Aerospace, Saab a řadu dalších významných klientů. Téměř 10 let se věnoval novinářské činnosti. Pomáhal u zrodu významného regionálního týdeníku Dobrý den, Slovácko, působil v Deníku, Svobodném Slově či České tiskové agentuře. Je autorem knihy popisující pravdivý příběh českého pozorovatele OSN Týden v zajetí. Je několikanásobným účastníkem největšího hudebního festivalu Rock for people a vítězem řady hudebních soutěží. Album Stupid jeho kapely Salash spoluprodukoval Ondřej Soukup a kmotrem se stal Kamil Střihavka. Vystudoval Karlovu univerzitu, katedru žurnalistiky, Bc. obor žurnalistika a Mgr. obor Marketing a PR. Je absolventem Obchodní akademie Uherské Hradiště. Studoval také West Orange High School v Orlandu, Florida, USA.

Mgr. et Mgr. Jana Pavlasová, místopředsedkyně

Vysokou odbornost získala během téměř 15 let praxe v pražských pobočkách advokátních kanceláří Allen & Overy a následně Squire, Sanders & Dempsey, které patří ke světové špičce. Specializuje se především na obchodní a mezinárodní právo. Mezi její klienty patří Nomura, Komerční banka, FNM, ING Real Estate Development, Marriot, České radiokomunikace, Société Générale nebo Česká rafinérská. První ostruhy si vydobila jako vedoucí kanceláře Asociace obranného průmyslu. Vystudovala Fakultu práva Univerzity Karlovy a Fakultu filozofiie, obor Andragogika, personální management na téže univerzitě. Finalistka Živnostník roku Středočeského kraje

Radek Stavinoha, člen výboru, investor

Jednatel Edua Group, největší privátní vzdělávací skupiny v České republice. Zakladatel významné cestovní kanceláře Invia. Aktivní muzikant. Pomáhá především po finanční stránce.

Patrik Veltruský

Zakladatel firmy THORtronic, která se specializuje na výrobu a servis hudebních zařízení. Píše pro internetový magazín Disk.cz o technologiích v hudbě, videu a jejich praktickém využití. Na starost má především Fundraising.

Jiří Vrba

​Vystudoval Univerzitu obrany v Brně a krátce sloužil u policie. Pořádá ekologický festival Odpad fest, při kterém jeho účastníci prochází městem a dobrovolně sbírají odpadky. Šestého ročníku na jaře 2014 se zúčastnilo přes 2 000 účastníků. V roce 2012 s tímto projektem vyhrál soutěž „The best of Vpohybu“, díky čemuž založil a vede sdružení Kulteko. S tímto sdružením jezdí na festivaly a pomáhá jim snižovat jejich ekologickou stopu. V Praze pracuje pro ekologický spolek Arnika, kde koordinuje logistiku českých a zahraničních projektů. V současné době připravuje pilotní projekt otevřeného klubu​ Kryt v pobočce Zkusebny.com v Českých Budějovicích​​.

Tereza Vejvodová

Má na starost kontakt s našimi uživateli. V minulosti pracovala na zákaznických centrech různých společností například pro společnosti T-mobile, O2 či různých firem z oblasti pojišťovnictví. Vystudovala ISŠ obor podpora podnikání a asistent podnikatele.

Kateřina Vaňáková

Studentka, pomáhá s granty a zajišťuje produkční činnost.

Jakub Čefelín

Student, pomáhá s granty.